KINKIETY DZIECIĘCE

Pokazano 1-64 z 110 pozycji

Kinkiety dziecięce

Kinkiety są bardzo wygodnymi, dodatkowymi źródłami światła. Świetnie sprawdzają się także w pokojach najmłodszych. Kinkiety dziecięce zagwarantują pociechom dobre oświetlenie, zdrowe dla ich oczu, ale także pięknie urozmaicą wystrój. Z naszą pomocą wybierzesz najlepsze rozwiązanie dla pokoju malucha, ponieważ oferujemy produktów takich firm jak ModernoLuminex czy Nowodvorski

Pokój dziecka powinien być bardzo dobrze oświetlony. W ten sposób tworzy się zdrowe i przytulne miejsce do nauki, zabawy i odpoczynku. Kinkiety dają dużo możliwości w dostosowywaniu ilości światła, dzięki czemu zawsze zapewnisz swojemu dziecku takie oświetlenie, jakiego potrzebuje.

Kinkiety ścienne dziecięce

Dziecięcy pokój powinien mieć wiele różnych źródeł światła. Inny rodzaj oświetlenia jest potrzebny, gdy dziecko odrabia lekcje, inny – gdy się bawi, a inny – gdy odpoczywa lub kładzie się do snu. Dziecięce kinkiety na ścianę umożliwią swobodne manipulowanie ilością światła. Wraz z główną lampą sufitową w pełni rozjaśnią pokój. Zapalone samodzielnie, dadzą mniej intensywne światło, które delikatnie rozproszy mrok i wyciszy dziecko. Kinkiety świetnie sprawdzą się zarówno w dużych, przestrzennych pokojach, jak i tych o małym metrażu.

Lampy są ważnym elementem wystroju, dlatego powinny być do niego dopasowane. Muszą się jednak spodobać także i dziecku. Kinkiety na ścianę do pokoju dziecka w intensywnych, żywych kolorach, na pewno przypadną najmłodszym do gustu i pięknie urozmaicą aranżację pokoju.

Kinkiety ścienne dla dzieci – jakie najbardziej się podobają?

Dzieci w każdym wieku żywo reagują na intensywne kolory, bowiem są wesołe i estetyczne. Badania dowodzą także, że ciepłe odcienie wprawiają w dobry nastrój, pobudzają do działania, a nawet zwiększają apetyt. Kinkiety ścienne dla dzieci powinny więc być barwne i wyraziste.

Urządzając pokój dziecięcy, warto mieć jednak na względzie fakt, że pociechy szybko dorastają. Z czasem przestaną im się podobać dziecięce wzory. Jeśli nie planujesz za kilka lat gruntownej zmiany wystroju, wybierz bardziej klasyczne modele. Zawsze możesz je przyozdobić w nieinwazyjny sposób, aby bardziej podobały się dzieciom i służyły im przez lata. 

Dzieci uwielbiają mieć kontrolę nad swoim pokojem. Świetnym wyborem będą więc też lampy dziecięce, w których ułożenie punktu świetlnego można zmieniać i regulować. Kinkiety ścienne dla dzieci są zwykle w pełni dla nich bezpieczne, dlatego dziecko będzie mogło zmieniać ich pozycję, tak by uzyskać jak najlepsze światło, np. podczas zabawy. 

Kinkiety nocne dla dzieci

Najmłodsze pociechy często boją się ciemności i mają przez to problemy z zasypianiem w ciemnym pokoju. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem są kinkiety nocne dla dzieci, dostępne w naszej ofercie. Małe lampki emitujące delikatne światło sprawią, że maluchy poczują się bezpiecznie. Emitują bowiem delikatne światło, które rozproszy mrok, ale powoli dzieciom zasnąć. Kinkiety nocne do pokoju dziecka mają ponadto przyjazne, zabawne formy. Dzięki temu każdy maluch będzie czuł się jeszcze raźniej i szybciej poradzi sobie z zaśnięciem.

Kinkiety z włącznikiem

Ciekawym rozwiązaniem, dającym dużą swobodę w dostosowaniu oświetlenia do własnych potrzeb, są kinkiety z włącznikiem. To umożliwia stworzenie takich warunków, jakie akurat są dziecku potrzebne. Wiąże się to także z oszczędnością prądu – czasem wystarczy bowiem zapalić jedynie jeden kinkiet, a nie np. trzy. 

Model kinkietów z włącznikiem będzie szczególnie wygodny w przypadku, gdy jeden pokój dzielony jest przez dwójkę lub większą liczbę dzieci. W momencie, gdy np. starsze z nich będzie chciało jeszcze poczytać coś przed snem, a młodsze już się położy, można pójść na kompromis. Nikt nie będzie sobie przeszkadzał i wszyscy będą usatysfakcjonowani. Uniknie się też w ten sposób sporów, o które bardzo łatwo między rodzeństwem. 

Kinkiety dziecięce to bardzo wygodne i estetyczne dodatkowe źródło oświetlenia. Warto zadbać o to, by dziecko zawsze miało taką ilość światła, jakiej potrzebuje. Montaż dodatkowych punktów oświetleniowych to świetny pomysł, który zadziała na korzyść twojej pociechy. 

Wybierz z naszej oferty kinkiety dziecięce albo inny rodzaj oświetlenia do swoich wnętrz. Jeśli masz pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami. Służymy radą i pomocą. Zapraszamy!

Filtruj według

Cena
Ilość żarówek / Gwint / Moc
Kolorystyka produktu
Moc / Lumeny (jeśli dotyczy)
Sposób montażu
Rodzaj trzonka żarówki
Producent
Ilość źródeł światła
Wysokość [cm]
Zasilanie
Materiał wykonania
Filtruj

Kategorie bloga

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies, aby umożliwić funkcjonowanie strony i lepiej spełniać Twoje wymagania. Kontynuując przeglądanie serwisu akceptujesz wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.